● Prace ziemne i instalacja światłowodów

 O firmie

Level One Uitzendbureau jest dynamicznie rozwijającą się organizacją, specjalizującą się w oferowaniu długoterminowej i sezonowej pracy dla pracowników tymczasowych, dbaniu o system wynagradzania i delegowaniu siły roboczej. Level One Uitzendbureau działa w różnych sektorach, w tym w handlu hurtowym, technologii, usługach biznesowych, przemyśle, rolnictwie i ogrodnictwie. Nasza główna siedziba znajduje się w Emmeloord i oferujemy pracę w regionie Flevoland i Fryzja.

Poszukujemy pracowników dla jednego z naszych klientów – specjalisty w zakresie instalacji sieci światłowodowych, zlokalizowanego w Gorredijk.

 O pracy

Stanowisko wymaga realizacji szerokiego zakresu zadań przygotowawczych i wykonawczych, niezbędnych przy instalacji sieci światłowodowych. Obejmuje to przygotowanie gruntu, prace ziemne przy użyciu narzędzi ręcznych i minikoparek (gdzie doświadczenie będzie zaletą), prace brukarskie i inne prace fizyczne związane z infrastrukturą światłowodową.
Główne zadania:

  • Minimum 40 godzin tygodniowo
  • Zaczynasz 1 dzień w tygodniu w Gorredijk, aby zająć się planowaniem/działaniami; resztę tygodnia klienci spędzają w różnych lokalizacjach

 Co jest wymagane

  • Podobne doświadczenie zawodowe
  • Preferowane doświadczenie w pracach ziemnych, obsłudze mini dźwigów i pracach ulicznych.
  • Wymagany jest certyfikat VCA lub chęć jego uzyskania, jeśli jeszcze go nie posiadasz.
  • Rozpoczęcie pracy możliwe jest przed certyfikacją.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy
  • Długoletnie zaangażowanie i ambicja wyrosnąć na pełnoprawnego instalatora

 Co NIE jest wymagane

 Co oferujemy

  • Rozpocznij stawkę godzinową od 18 € (w zależności od Twojego doświadczenia, możliwości rozwoju i wzrostu)
  • Możliwość odbycia kursów i programu szkoleniowego w kierunku roli pełnoprawnego instalatora
  • Praca długoterminowa w Holandii - po roku możesz otrzymać umowę na czas nieokreślony
  • Dobre warunki pracy
  • 5 - 6 dni roboczych w tygodniu
  • Samochód służbowy (możliwość wykorzystania go do celów prywatnych (za dodatkową opłatą))
  • W razie potrzeby zapewnione zakwaterowanie (możliwość zamieszkania samodzielnie (za dodatkową opłatą))
  • Holenderski kontrakt
  • Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne 35,49 €/tydzień

Szczegóły

 Gorredijk, Holandia
 €18za godzinę / €3120miesięcznie
 40 godzin
 Praca długoterminowa
 W razie potrzeby, zapewniamy zakwaterowanie
 Samochód służbowy