● Operator de mașini

 Despre companie

Level One Uitzendbureau este o organizație în creștere rapidă, specializată în oferirea de locuri de muncă pe termen lung și sezon pentru lucrătorii temporari, având grijă de sistemul de remunerare și delegare a forței de muncă. Level One Uitzendbureau operează în diverse sectoare, inclusiv en-gros, tehnologie, servicii pentru afaceri, industrie, agricultură și horticultură. Sediul nostru central este în Emmeloord și oferim locuri de muncă în regiunea Flevoland și Friesland.

Suntem în căutarea operatorilor de mașini pentru unul dintre clienții noștri, specialist în acoperirea peștelui. Accentul lor este pe acoperirea unei game largi de specii de pești albi și somon. Compania are acum peste 135 de ani de experiență în prelucrarea peștelui și a fructelor de mare.

 Despre locul de munca

  • Responsabilitatea pentru procesul de linie de producție și produsul final;
  • Verificarea liniei de producție și asigurarea că este pregătită pentru utilizare;
  • Îngrijirea procesului de producție de la produsul semi-finișat la produsul final și, de asemenea, asigurarea aprovizionării cu produs semi-finișat, materiale auxiliare și materiale de asamblare (livrate de către șoferul de stivuitor);
  • Realizarea diverselor verificări de calitate pentru a garanta calitatea, legalitatea și siguranța alimentară a produsului.

  • Temperatură normală în interior (nu rece);
  • 4 zile lucrătoare (veți primi planificarea cu 4 săptămâni în avans); 1 zi liberă în timpul săptămânii;
  • Program de lucru: 5:00 – 15:00 (orele între 00:00 – 6:00 sunt plătite 150%);
  • 3 pauze (2 pauze de 15 minute plătite de companie; pauză de prânz de 30 minute – neplătită);
  • Începând cu luna aprilie, este posibil să fie necesar să lucrați și sâmbăta;
  • Duminca este întotdeauna liberă.

 Ce se cere

  • Experiență de muncă similară;
  • Cunoștințe bune de limba engleză;
  • Un simț puternic al responsabilității pentru siguranță;
  • Abilitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă;
  • Capacitatea de a distinge între problemele principale și cele secundare;
  • Permisul de conducere reprezintă un avantaj (dacă nu dețineți un permis de conducere, transportul la locul de muncă va fi cu bicicleta – 500 de metri până la locul de muncă).

 Ce nu se cere

 Ce oferim

  • Tariful orar începe de la 16,31€ (în funcție de experiența dumneavoastră, posibilitatea de a evolua și crește);
  • Posibilitatea de cursuri;
  • Loc de muncă stabil în Olanda – după un an puteți primi un contract nedeterminat;
  • Condiții bune de muncă;
  • 4 – 5 zile lucrătoare pe săptămână;
  • 39 de ore pe săptămână;
  • Mașină oferită (posibilitatea de a o folosi și în scopuri private);
  • Cazare asigurată în caz de necesitate (posibilitatea de a locui singur);
  • Contract olandez;
  • Asigurare de sănătate olandeză – 35,49€ pe săptămână.

Detalii

 Lemmer, Olanda
 €16.31Pe ora / €2791Lunar
 39 ore
 Loc de muncă stabil
 Cazare asigurată
 Transport oferit de companie

Aplica pentru un loc de munca