Pakavimo linijos lyderis/šiltnamio vadovas

Luttelgeest Noordoostpolder
20-06-2019

Paprikynas - yra šiuolaikinė šiltnamių sodininkystės kompanija, kurios plotas yra 105 hektarai. 2017 m. Lapkričio viduryje "Marknesse" pradėjo naudoti dar 10 hektarų žaliosios paprikos šiltnamių. Su maždaug 300 motyvuotų darbuotojų, mes dirbame su paprikos gamyba ir perdirbimu.
Paprikos pakuojamos naujoje, moderniai įrengtoje "Marknesse" apdorojimo salėje. Čia surinktos paprikos rūšiuojamos ir (iš dalies) supakuojamos kaip pakuotė, po kurios jos pristatomos klientui.

Mes ieškome:

Pakavimo linijos lyderio bei šiltnamio vadovo

Pareigos:
  • Šioje vadybinėje pozicijoje, kaip komandos vadovas, Jūs esate atsakingas už visas rūšiavimo linijos veiklas.
  • Jūs prižiūrite darbuotojus ir nurodote prie kurios rūšiavimo linijos turi dirbti, organizuojate, kontroliuojate darbą ir siunčiate ataskaitas pagrindiniam darbo koordinatoriui.
  • Nauji darbuotojai yra apmokomi ir vadovaujasi Jūsų nurodymais.
  • Jūs prižiūrite veiksmingą ir efektyvų darbo įgyvendinimą.
  • Padedate šalinti mažuosius mašinos gedimus.
  • Jūs taip pat rūpinatės galutinio produkto kokybės kontrole.

Reikalavimai:
  • Vadovavimo patirtis žmonių grupei;
  • Techniniai įgūdžiai bei praktinė patirtis;
  • Atsakomybės;
  • Lankstų ir entuziastingą požiūrį į darbą;
  • Geros anglų ar olandų (lenkų) kalbos žinios.

Siūlome:
  • Siūlome iššūkių pilną darbą dinamiškai augančioje kompanijoje.
  • Malonią darbo atmosferą ir draugišką kolektyvą;.
  • Yra pakankamai vietos patiems plėtotis/augti ir gerai užpildyti šią funkciją;
  • Mėnesinį atlyginimą, pagal susitarimą;
  • Gyvenamąjį plotą - 71,50 eurų už savaitę;
  • Sveikatos draudimą - 21,63 eurai per savaitę;
  • Transportą į/iš darbą/o.

Asmenys, susidomėję  pasiūlymu ir atitinkantys aukščiau nurodytus kriterijus, turi išsiųsti savo CV anglų kalba e-mail: adresu rjanusaityte@level1.nl  Temoje turite įvesti: TEAM LEADER

Naujausi darbai

Dažytojas su aukšto slėgio pulverizatoriumi

Turi dažytojo darbo patirties su aukšto slėgio pulverizatoriumi??? Tuomet turime pasiūlymą Tau. Savo klientui Level ...
Flevoland

Restorano darbuotojas

Level One savo klientui ieško jaunų, entuziastingų bei reprezentatyvių žmonių darbui restorane.   Darbo pobūdis: Patiekti maistą ...
Flevoland

Terminalinio traktoriaus vairuotojas

Mūsų užsakovas yra dinamiška kompanija, kuri veikia visame pasaulyje. Dirba su užsakymų surinkimais: žaislai, ra&...
Flevoland