Suvirintojas Mig - Mag/Tig metodais

Emmeloord Noordoostpolder
20-06-2019

Šiuo metu Level One ieško suvirintojo. Klientas yra aukštos kokybės lakštinio metalo specialistas, ieško visą darbo dieną dirbančių suvirintojų. Naudodami MIG / MAG ir TIG suvirinimo metodus, suvirinimo metodams naudoja aliuminio, nerūdijančio plieno ir plieno konstrukcijas.

Darbo pobūdis:

  • Įvairūs suvirinimo darbai Mig – Mag/Tig metodais.

Reikalavimai:
  • Turėti praktinės darbo patirties panašioje srityje (suvirintojas Mig – Mag/Tig);
  • Suvirinimo procesų išmanymas;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Gebėti dirbti individualiai ir komandoje;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) privalumas.

Siūlome:
  • Legalų ir ilgalaikį darbą;
  • Gyvenamąją vietą – 71,50 € už savaitę;
  • Sveikatos draudimą – 21,63 € už savaitę;
  • Draugišką atmosferą;
  • Valandinis – bendras susitarimas.

Naujausi darbai

Dažytojas su aukšto slėgio pulverizatoriumi

Turi dažytojo darbo patirties su aukšto slėgio pulverizatoriumi??? Tuomet turime pasiūlymą Tau. Savo klientui Level ...
Flevoland

Restorano darbuotojas

Level One savo klientui ieško jaunų, entuziastingų bei reprezentatyvių žmonių darbui restorane.   Darbo pobūdis: Patiekti maistą ...
Flevoland

Terminalinio traktoriaus vairuotojas

Mūsų užsakovas yra dinamiška kompanija, kuri veikia visame pasaulyje. Dirba su užsakymų surinkimais: žaislai, ra&...
Flevoland